Chatová osada U koupalištěKontaktní osoba: Petr Hruška, Recepce-tel.: 604 593 544, web: chatky.nachodsko.com, e-mail: 1089hruskapetr@seznam.cz

Odkazy: Firmy


http://www.ubytovani-nachod.com - Katalog Ubytování.

Ubytování - levné chaty s WC  Nové Město nad Metují za kterým začínají Orlické hory.

                                         (Poslední aktualizace stránky 15.11.2016)
 

Názory a hodnocení od návštěvníků naleznete na stránkách "do kempu.cz" a toto je přímý odkaz na tuto prezentaci: http://www.dokempu.cz/kempy/cr/kralovehradecky-kraj/nove-mesto-nad-metuji/kemp-chatova-osada-u-koupaliste-466/hodnoceni/

Pro ty, kteří jsou poprvé na stránkách do kempu.cz jen malé upozornění: zobrazí se příspěvky, které jsem schválil a neschválené můžete spatřit pokud kliknete na "názory na kempy" a protože nechválených je straně mnoho zadejte do "Vyhledávání podle názvu zařízení" název chatová osada u koupaliště a zobrazí se Vám jen to co patří k chatové osadě. Do této sekce neschválených nemá žádný provozovatel  umožněn přístup a mnohdy zde naleznete hodnocení, které by provozovatel určitě neschválil a nejraději smazal, ale nemůže.

Budu velmi rád, když i  Vy vyjádřite svůj názor a případnou spokojenost či nespokojenost za což předem děkuji - umožníte tím dalším zájemcům získat lepší informace. Protože čas pronásleduje každého z nás a nikdy jej není příliš, tak příspěvek se vkládá v sekci reference a to "přidat příspěvek", ale musíte se předtím registrovat. Vaše emailová adresa se však nikde zobrazovat nebude a též Vám nebudou chodit nevyžádané emaily z tohoto zdroje, sám jsem si to vyzkoušel.

Kliknutím na tento odkaz se Vám otevře přímo stránka pro vkládání referencí: http://www.dokempu.cz/kempy/cr/kralovehradecky-kraj/nove-mesto-nad-metuji/kemp-chatova-osada-u-koupaliste-466/reference/ . Zde klikněte na levé straně (proti obrázku) na text "OHODNOŤ" a pak se musíte už jen zaregistrovat a po registraci můžete vkládat příspěvek.  Děkuji.

Toto jsou kopie referencí ke dni 15.11.2016 v 10.48 hod., pro případ, že by se Vám nechtělo hledat na  "do kempu.cz"

 

Nalezená zařízení:
CHATOVÁ OSADA U KOUPALIŠTĚ (Nové Město nad Metují)

Názory, hodnocení a diskuse ke kempu CHATOVÁ OSADA U KOUPALIŠTĚ:

v originále je naleznete na:   http://www.dokempu.cz/kempy/cr/kralovehradecky-kraj/nove-mesto-nad-metuji/kemp-chatova-osada-u-koupaliste-466/hodnoceni/      a  http://www.dokempu.cz/kempy/cr/kralovehradecky-kraj/nove-mesto-nad-metuji/kemp-chatova-osada-u-koupaliste-466/diskuse/ 


Rodina se staršími dětmi
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 23.7. - 30.7.2016 

Skvělé prostředí, nádherná příroda, naprosto jedinečný pan Hruška, který velmi rád poradí a pomůže s výlety po blízkém, ale i vzdálenějším okolí i po Polsku. Opravdu srdečně doporučuji 


Mladý pár
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 9.7. - 16.7.2016

Všem velmi doporučuji. Majitel je velmi milý a ochotně ve všem vyhoví, pomůže a dokonce dává super rady pro výlety a zajímavosti. Byla jsem velmi spokojená.  


 

Rodina se staršími dětmi
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 23.7. - 30.7.2016

V kempu jsme byli již po čtvrté. Pokaždé parádní dovolená. Chaty a okolí čisté, upravené, přístup pana Hrušky vždy perfektní – osobní. Do centra města je to kousek, ale v kempu je klid. Pro rodinnou dovolenou ideální místo.

Alena Z.

Mladý pár
Soukromý
Vloženo:
Znovu luxusní dovolená, jen krátká - nestihli jsme opět navštívit vše co jsme chtěli. Pan správce výlety dokonale naplánoval, za což mu moc děkujeme a doporučujeme. Příští rok přijedeme znovu, stojí to za to.


Mirek S.
Větší skupina
Jiný
Vloženo: 19.6.2016
Datum pobytu: 15.6. - 19.6.2016

Jezdím na osadu zhruba 12 let, tak dvakrát za rok. To snad mluví za vše.

Mladý pár
Soukromý
Vloženo: 23.5.2016
Datum pobytu: 14.5. - 21.5.2016

Znovu luxusní dovolená, jen krátká - nestihli jsme opět navštívit vše co jsme chtěli. Pan správce výlety dokonale naplánoval, za což mu moc děkujeme a doporučujeme. Příští rok přijedeme znovu, stojí to za to.

 
Marcela D.
Starší pár
Soukromý
Vloženo: 1.9.2015
Datum pobytu: 16.8. - 23.8.2015
V této chatové osadě, jsme s manželem strávili opravdu pohodovou týdenní dovolenou. Krásně jsme si odpočinuli v klidném a příjemném prostředí. Je zde spousta zajímavých míst k navštívení jak pro cyklisty tak pro pěší. Úžasný kraj se spoustou historických památek a nádhernou přírodou. Velký dík patří panu Hruškovi za perfektně udržovaný kemp a velmi milý a obětavý přístup k hostům.
Děkujeme a určitě přijedeme znova.

Krystýna J.
mladý pár | soukromá cesta
Voženo: 2.08.2014 | Datum pobytu: 24.07.2014 - 27.07.2014  

Všem velmi doporučujeme!!!
Ubytování nás opravdu mile překvapilo - chatička byla prostorná, útulná a čistá, vybavená vším potřebným (lednice, trezor, dokonce otvírák na lahve). K dispozici byl také zahradní nábytek před chatkou, ohniště. Kemp je umístěn ve velmi klidné lokalitě, je tam bezpečno. Sociální zařízení řádně uklizené.
Nejvíce si ceníme přístupu provozovatele - pan Hruška rychle reagoval na naši poptávku, rezervace proběhla do druhého dne, velmi mile nás přivítal, byl ochotný nám se vším pomoci a poradil nám velice zajímavé tipy na výlety - s takovým přátelským přístupem jsme se ještě nesetkali - pan Hruška je člověk na správném místě :-)

 

Rodina s malými dětmi
Soukromý
Vloženo: 26.8.2015
Datum pobytu: 15.8. - 22.8.2015
Všem vřele doporučujeme...Mojí rodiče nás vzali s mým ročním synem na dovolenou právě k panu Hruškovi do kempu a bylo to super.Všude čisto, pan Hruška byl velmi obětavý, vstřícný, rád poradil kam na jídlo, na výlet. Byla t opravdu super dovolená..děkujeme určitě jsme tam nebyly naposledy...

Lukáš P.
Rodina s malými dětmi
Soukromý
Vloženo: 17.8.2015
Datum pobytu: 11.8. - 16.8.2015

V kempu se nám moc líbilo, rozhodně je kemp vhodný pro ty kdo hledají klidné místo v přírodě hned u řeky a u rybníka ale blízko centra města. Perfektní čistota chatek, sprch voda po celý den bez žetonů. V areálu pískoviště, ohniště. Vše funguje bezvadně pod vedením pana Hrušky který je v kempu skoro celý den bezvadně. Vždy poradí co je kde v okolí ale i v Polsku k vidění. Doporučí nejen výlety ale i kde se dobře najíst, kde nejlépe zaparkovat. Všem doporučujeme

Monika M.
Rodina s malými dětmi
Soukromý
Vloženo: 17.8.2015
Datum pobytu: 8.8. - 16.8.2015 

Musím pochválit moc tento kemp. Celý pobyt byl naprosto úžasný. Hlavně moc děkuji panu správci-je to úžasný a obětavý člověk. Dokáže poradit kam na výlet a hlavně má vše perfektně zmapované. Takže panu Hruškovi tleskám za to jak se stará o ubytované a o čistotu okolí. Je to člověk na správném místě.
Byla jsem zde poprvé a už vím že na 100% né naposledy. Ráda se na toto klidné místo budu vracet-abych stihla všechny výlety :-)

Líbalovi
Rodina se staršími dětmi
Soukromý
Vloženo: 17.8.2015
Datum pobytu: 10.8. - 14.8.2015

Na tomto místě jsme byli opakovaně, ubytování je pěkné, všude čisto a celkově upraveno. Sociální zařízení v naprosté čistotě, kuchyňka také, venku čisto, dokonce všechny chatičky mají za okny krásně kvetoucí truhlíky :-)
Okolí má spoustu nabídek k výletům, pan správce má hodně tipů na výlety podrobně popsané na stránkách osady.
Zkrátka pan správce Hruška je skvělý člověk a my jsme se u něho vždy měli luxusně. Děkujeme!!

Strnadovi
Rodina se staršími dětmi
Soukromý
Vloženo: 10.8.2015
Datum pobytu: 3.8. - 10.8.2015

Chatky super. Čisté, nic nechybělo. Kemp pečlivě udržovaný, klidné prostředí obklopené lesy a přitom hned u města. Sociální zařízení vždy čisté, sprchy každé ráno dezinfikované, čistá kuchyňka. Pan Hruška je studnicí typů na výlet, poradí nejen kde je co k vidění, ale i kde se člověk dobře nají, zaparkuje zdarma. Výlety do Polska s podrobným návodem, takže člověk nezabloudí :). Určitě pokud se objevíme v okolí, ubytujeme se právě tady.

 Heider J.
Rodina se staršími dětmi
Soukromý
Vloženo: 9.8.2015
Datum pobytu: 1.8. - 8.8.2015
Byli jsme velice spokojeni, velmi ochotný pán správce, poradil nám hodně ,kde se máme podívat v okolí .Chatky má útulné účelně zařízené, chatová osada je v pěkném prostředí, blízko do města, bylo tu fajn, určitě by jsme chtěli příští rok zase přijet. Doporučuji.

Vrána P.
Rodina se staršími dětmi
Soukromý
Vloženo: 9.8.2015
Datum pobytu: 1.8. - 8.8.2015

Byli jsme velice spokojeni, velmi ochotný pán správce, poradil nám hodně, kde se máme podívat v okolí. Chatky má útulné účelně zařízené, chatová osada je v pěkném prostředí, blízko do města, bylo tu fajn, určitě by jsme chtěli příští rok zase přijet. Doporučuji.

Majda
Skupina přátel
Soukromý
Vloženo: 3.8.2015
Datum pobytu: 25.7. - 1.8.2015
Velmi ochotný pan správce, který vždy dobře poradil s výlety, kde se dobře najíst a co nestojí za nic. Hezké a čisté prostředí kousek od města. Není tam co vytknout. Vřele doporučuji.

brychnáč
Větší skupina
Jiný
Vloženo: 25.7.2015
Datum pobytu: 18.7. - 25.7.2015

K panovi Hruškovy do kempu jezdíme už několik let, rádi se tam vracíme a při odjezdu by i slzička ukápla:)..pan Hruška je velice vstřícný, ochotně poradí s čímkoli- kam jet za rozumné peníze, kam raději nejezdit a proč, kde zaparkovat co nejlevněji a kde se dobře najíst...Je tam toho spousta kam se dá jet, jak autem tak i pro pěší a mužu říct, že i po tolika letech nemáme vše prohlédnuté. Kemp je čistý, udržovaný všem jen doporučujeme:-)....s pozdravem brychnáčovi, lepšíkovi a nováčci-bergerovi. za rok nashledanou.)


 Markéta
Mladý pár
Soukromý
Vloženo: 20.7.2015
Datum pobytu: 10.7. - 17.7.2015

Moc jsme si užili pobyt v kempu. Zůstali jsme celý týden i s naším větším psem a nemůžeme si dovolenou vynachválit. Správce kempu pan Hruška je mimořádně vstřícný, s nepřebernou zásobou tipů na výlety a dalších dobrých rad. Je opravdu člověkem na svém místě. Zkrátka nic není problém :-). Samotné chatky a jejich zařízení je super, všude čisto. Do města je to jen kousek a pokud nejste autem a potřebujete někam dál po městě, třeba i s kufry, jsou vždy dostupné taxi za rozumnou cenu. Kolem je toho spousta co vidět, až to člověk nemá šanci stihnout :-) Moc rádi se budeme vracet a doporučíme všem, co známe.

 Štefanka
Rodina s malými dětmi
Jiný
Vloženo: 14.7.2015
Datum pobytu: 2.7. - 8.7.2015

Kemp U koupaliště jsme si zvolili pro naši dovolenou na základě recenzí ostatních spokojených návštěvníků a jsme za to moc rádi, proto i my chceme přispět svým názorem. Kemp U koupaliště je opravdu krásný, klidný a čistý za rozumné peníze. "Děda Hruška" jak ho naši kluci pojmenovali, je super člověk, děti má rád a ony jeho taky. Neváhal si s náma zahrát fotbal a povykládat o životě. Nápomocný nám byl také svými tipy na výlety, které za to fakt stály. Děkujeme za krásně prožitou dovolenou, přejeme mnoho dalších spokojených návštěvníků.

Radek V.
Soukromý
Vloženo: 6.7.2015
Datum pobytu: 4.7. - 6.7.2015
Skvělé. Jednoznačně doporučuji. Využili jsme slunečné počasí a se dvěma syny vyrazili do chatové osady. A neudělali jsme chybu. Krásný areál vedle rybníka. Dvoupokojová chatka s umyvadlem a toaletou. Sprchy vzdálené pár kroků. Všude čisto. Místo má svoje kouzlo. Příjemný a vstřícný pan Hruška. Rozhodně si nechte doporučit, co v okolí navštívit. Díky tomu jsme viděli místa, která by nás nenapadla (skalní město v Polsku, pevnost Březinka nebo rekonstruovaný mlýn). Kluci si dokonce ulovili svoje pstruhy. Množství tipů na zajímavá místa přímo na stránkách osay. Opravdu krásné místo a krásný víkend.

 

Kontakt

PETR HRUŠKA

Privat: Hradčany 1089, Nové Město nad Metují

Mob.: (+420) 604 593 544
Recepce: Tel.: (+420) 604 593 544

E-mail: 1089hruskapetr@seznam.cz

QR kód
Chatová osada U koupaliště - netfirmy.czKempy a tábory - netfirmy.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Zajímavé odkazy a články. Zajímáte se menší či větší množství okrasných květin? Zahradnictví Havlina nabízí prodej všech druhů květin, ovocných a okrasných stromů a keřů. Dodávka a montáž ocelových konstrukcí a montovaných hal rychle a levně. Nabízíme široký výběr okrasných rostlin všeho druhu, substráty, hnojiva, venkovní keramiku a další zahradnické potřeby. Novinkou pro letošní rok je nabídka dřevěného nábytku od firmy Vladeko.