Chatová osada U koupalištěKontaktní osoba: Petr Hruška, Recepce-tel.: 604 593 544, web: chatky.nachodsko.com, e-mail: 1089hruskapetr@seznam.cz

Odkazy: Firmy

http://www.mok.cz - Katalog Ubytování.
http://www.ubytovani-nachod.com - Katalog Ubytování.

 

Ubytování v chatkách u vody Nové Město nad Metují blízko od města Náchod a Dobruška i Opočno

 

Poslední aktualizace této stránky 28.1 2018

 Upozornění pro řidiče:  Od 1. září 2016  na Husově náměstí (s podloubím a zámkem) došlo ke  změně režimu parkování.  Již se neparkuje zdarma s parkovacím kotoučem, ale jsou zde parkovací automaty na mince a parkovaní je zpoplatněno ve všední dny mezi 08.00 a 17.00 hodinou a v sobotu, neděli a svátcích od 11.00 do 17.00 hodin. Mimo tuto dobu je zde parkování zdarma. 

Příjezd k chatové osadě 

 V případě, že přijedete od Jaroměře, Náchoda, České Skalice či Bohuslavic nad Metují jeďte podle dopravního značení ve městě směrem na „CENTRUM“, to je Husovo náměstí s podloubím a zámkem. Náměstí přejeďte a v klesání pod náměstím je odbočka na JESTŘEBÍ (je to první křižovatka a je zde ukazatel na Jestřebí). Je to vlevo na vedlejší silnici a na křižovatce je zrcadlo. Jeďte směrem na Jestřebí, tedy sjedete do údolí, přejedete most a budete pokračovat do kopce stále po hlavní silnici a asi 80 metrů před tabulí konec Nového Města odbočte vlevo dolů k chatám. 

Při příjezdu ve směru od Moravy, tedy po silnici I/14 od Rychnova nad Kněžnou a Dobrušky odbočte v obci SPY ihned za tabulí označující začátek obce vpravo na vedlejší silnici. (Pokud odbočku náhodou přejedete lze odbočit na vrcholu stoupání před benzinovou pumpou vpravo a na tuto silnici opět přijedete nebo pokud budete pokračovat přijedete také do Nového Města, ale místní části Krčín a pak jeďte podle popisu shora uvedeného směrem na centrum, ale je to o 5-6 km delší). Na této křižovatce, tedy na té první v obci SPY je po pravé straně prodejna obkladů firmy Holada. Projeďte celou obcí a na vrcholu stoupání za obcí se dejte vlevo do Nového Města, do kterého přijedete z kopce. Přejeďte most a pokračujte stále rovně po hlavní silnici do kopce, na kterém před sebou uvidíte věž kostela. Asi v polovině stoupání je křižovatka kde odbočte vpravo podle značení na JESTŘEBÍ. Jeďte směrem Jestřebí, tedy sjedete do údolí, přejedete most a budete pokračovat stále po hlavní silnici a asi 80 metrů před tabulí označující konec Nového Města odbočte vlevo dolů k chatám.  

Pokud budete náhodou bloudit, zavolejte mi a já Vás navedu.

V případě, že se budete dotazovat někoho místního zeptejte se na cestu na JESTŘEBÍ.

 Pro případ, že byste přijeli vlakem je možno použít některý z autobusů jedoucích na Husovo náměstí a odtud pěšky nebo autobus směr Mezilesí, který Vás doveze nejblíže k osadě – vystupte na zastávce U mlýna a jděte za autobusem a na kopci odbočte vlevo dolů k chatám ještě před dopravní značkou označující konec obce.

Vůbec nejlepší je použít taxi – cena je 100,-Kč za cestu po Novém Městě a ještě z vlaku si zavolejte pana Fendrštáta tel. 604 178 136, který jezdí kdykoliv a on Vás bude čekat před nádražím. Pěšky z nádraží to je tak 35 minut chůze. Sice se pěšky dá jít zkratkou pod Klosovou vyhlídkou, ale se zavazadly to není to pravé a poprvé to sami asi velmi těžko naleznete i když to je mnohem kratší.

 

Pokud používáte GPS navigaci zadejte Nové Město nad Metují ulice Na Hradčanech a až přejedete most přes řeku Metuji oznámí Vám „Dojeli jste na místo určení“ a Vy touto ulicí pokračujte nahoru a před tabulí konec města odbočte vlevo dolů. (Ulice k chatám není v mapě navigací pojmenovaná). Trošku složitější je zadat navigaci cíl pomocí souřadnic na bránu osady a ona Vás tam dovede,  jsou to  tyto:

 

N 50 stupňů 20 minut a 52,971 vteřin

a

E 16 stupňů 9 minut a 25.675 vteřin

 

 

 

Objednávky a informace na telefonu (+420) 604 593 544 nebo email: 1089hruskapetr@seznam.cz

 

►► zpět na hlavní stránku ►►

Kontakt

PETR HRUŠKA

Privat: Hradčany 1089, Nové Město nad Metují

Mob.: (+420) 604 593 544
Recepce: Tel.: (+420) 604 593 544

E-mail: 1089hruskapetr@seznam.cz

QR kód
Chatová osada U koupaliště - netfirmy.czKempy a tábory - netfirmy.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Doporucujeme: Zajímavé odkazy a články. Zajímáte se menší či větší množství okrasných květin? Zahradnictví Havlina nabízí prodej všech druhů květin, ovocných a okrasných stromů a keřů. Dodávka a montáž ocelových konstrukcí a montovaných hal rychle a levně. Nabízíme široký výběr okrasných rostlin všeho druhu, substráty, hnojiva, venkovní keramiku a další zahradnické potřeby. Novinkou pro letošní rok je nabídka dřevěného nábytku od firmy Vladeko.